Draw
darts for windows toplogo
BDO Youth Festival 2019 Ct2
No
Board
Time
Ave
Player
Result
Opponent
Ave
Updated
Best of 7 legs 501 - Final
1
-
Leighton Bennett
4-1
Brad Phillips
-
17:43:35
Best of 5 legs 501 - Semi-finals
1
-
Nathan Potter
0-3
Leighton Bennett
-
16:52:38
2
-
Reece Pauling
0-3
Brad Phillips
-
16:55:35
Best of 5 legs 501 - Quarter-finals
1
-
Freddie Francis
0-3
Nathan Potter
-
16:33:39
2
-
Leighton Bennett
3-1
Daniel Webb
-
16:33:39
3
-
Lennon Cradock
1-3
Reece Pauling
-
16:33:39
4
-
James Beeton
2-3
Brad Phillips
-
16:47:18
Best of 5 legs 501 - Last 16
1
-
Finn Kaltenberg
1-3
Freddie Francis
-
16:08:13
2
-
Mitchell Mccarthy
0-3
Nathan Potter
-
16:08:13
3
-
Leighton Bennett
3-1
Travis Baur
-
16:08:13
4
-
Daniel Webb
3-2
Connor Pickett
-
16:08:13
5
-
Lennon Cradock
3-2
Connor Arberry
-
16:15:52
6
-
Reece Pauling
3-0
Yori Scheldeman
-
16:15:52
7
-
Harry Butcher
0-3
James Beeton
-
16:15:52
8
-
Brad Phillips
3-2
Jack Male
-
16:33:39
Best of 5 legs 501 - Last 32
1
-
George David Lynch
1-3
Finn Kaltenberg
-
15:52:30
2
-
Freddie Francis
3-0
Harry Bird
-
15:52:30
3
-
Mitchell Mccarthy
3-1
Cheyenne Vleugels
-
15:52:30
4
-
Nathan Potter
3-0
Eloise Milburn
-
15:52:30
5
-
Jack Bird
1-3
Leighton Bennett
-
15:23:27
6
-
Lukas Graf
0-3
Travis Baur
-
15:23:27
7
-
Layla Brussel
0-3
Daniel Webb
-
15:23:27
8
-
Connor Pickett
3-0
Audrey Ysewijn
-
15:23:27
9
-
Jorth Bollen
0-3
Lennon Cradock
-
15:23:27
10
-
Connor Arberry
3-0
Oliver Male
-
15:52:30
11
-
Reece Pauling
3-0
Febe Humblet
-
15:52:30
12
-
Yori Scheldeman
3-2
William Crossley
-
15:52:30
13
-
Harry Butcher
3-0
Ashleigh Turner
-
15:52:30
14
-
James Beeton
3-2
Tavis Dudeney
-
15:52:30
15
-
Xanti Van Den Bergh
1-3
Brad Phillips
-
15:52:30
16
-
Jack Male
3-0
Kyenta Ysewijn
-
15:52:30
Best of 5 legs 501 - Last 64
1
-
George David Lynch
-
bye
-
14:01:40
2
-
Maringo Junior Baes
0-3
Finn Kaltenberg
-
14:27:13
3
-
Freddie Francis
-
bye
-
14:01:40
4
-
Harry Bird
-
bye
-
14:01:40
5
-
Mitchell Mccarthy
-
bye
-
14:01:40
6
-
Cheyenne Vleugels
-
bye
-
14:01:40
7
-
Nathan Potter
3-1
George Ripley
-
14:27:13
8
-
Eloise Milburn
-
bye
-
14:01:40
9
-
Jack Bird
-
bye
-
14:01:40
10
-
Leighton Bennett
3-0
Thomas Banks
-
14:27:13
11
-
Lukas Graf
-
bye
-
14:01:40
12
-
Travis Baur
-
bye
-
14:01:40
13
-
Layla Brussel
-
bye
-
14:01:40
14
-
Daniel Webb
-
bye
-
14:01:40
15
-
Connor Pickett
3-0
Jj Wright
-
14:27:13
16
-
Audrey Ysewijn
-
bye
-
14:01:40
17
-
Jorth Bollen
-
bye
-
14:01:40
18
-
Cole Davey
2-3
Lennon Cradock
-
14:51:16
19
-
Connor Arberry
-
bye
-
14:01:40
20
-
Oliver Male
-
bye
-
14:01:40
21
-
Reece Pauling
-
bye
-
14:01:40
22
-
Febe Humblet
-
bye
-
14:01:40
23
-
Yori Scheldeman
3-2
Lewis Bennett
-
14:51:16
24
-
William Crossley
-
bye
-
14:01:40
25
-
Harry Butcher
-
bye
-
14:01:40
26
-
Ashleigh Turner
3-1
Harvey Stringer
-
14:51:16
27
-
James Beeton
-
bye
-
14:01:40
28
-
Tavis Dudeney
-
bye
-
14:01:40
29
-
Xanti Van Den Bergh
-
bye
-
14:01:40
30
-
Brad Phillips
-
bye
-
14:01:40
31
-
Jack Male
3-0
Joshua Henry
-
14:51:16
32
-
Kyenta Ysewijn
-
bye
-
14:01:40

Last update: 21/07/2019 18:43:38 - Updated by Martin Gower
www.dartsforwindows.com
Screen updated: Friday, August 23, 2019 08:46:14 +02:00 Europe/Paris
© 2005-2019 Roger Boyesen